Menu
ANGEBOT

FAQ Najczęściej Zadawane Pytania

Pyt. Jak działa Garnorax?
Odp. W mieszance tej zawarte są rośliny z wielu części świata, które powiększają tkankę wzwodu na penisie, zwaną również ciałem jamistym, gdy penis jest w stanie erekcji. Po obu stronach penisa znajdują się dwa obszary gąbczaste zwane ciałami jamistymi. Jeśli wyprostowany i naturalny dopływ krwi wypełnia tę tkankę erekcji następuje erekcja. Dlatego tkanka erekcji może pomieścić więcej krwi niż kiedykolwiek przedtem.
Pyt. Dlaczego Garnorax jest oferowany w kapsułkach? Dlaczego nie mogę go przyjąć jako płynu?
Odp. Jest tak, ponieważ ważne jest, aby przyjąć odpowiednią ilość. Jest to łatwiejsze podczas połykania tabletki. Z płynami, które wymagają pipety, łyżeczki lub miarki, możliwe jest przyjęcie niewłaściwej dawki.
Pyt. Czy Garnorax działa jeśli w tym samym czasie piję alkohol?
Odp. Nie polecamy picia alkoholu podczas przyjmowania Garnorax; jednak, ponieważ Garnorax posiada bardzo skuteczny skład, większość mężczyzn pijących alkohol osiąga te same rezultaty.
Pyt. Czy dostawa jest bezpieczna?
Odp. Nasza strona internetowa wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie zapewniające, że dane są przesyłane w bezpiecznym formacie. Oznacza to, że twoje dane są szyfrowane w specjalnym formacie zanim zostaną do nas wysłane. W ten sposób niemożliwe jest, aby otrzymały je osoby trzecie. Możesz również zawsze skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 0800-183-0095.
Pyt. Jakie metody płatności oferujecie?
Odp. Możesz zapłacić przy użyciu następujących metod płatności:

Visa Credit
Visa Electron
MasterCard Credit
Delta
Maestro
COD – Gotówka przy odbiorze

Dostarczamy do dużych miast, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Katowice, Łódź, Gdynia, Rzeszów, Opole, Zielona Góra, Legnica, Jelenia Góra, Bielsko-Biała i każdego innego miasta.

Gwarantowana szybka i rzetelna dostawa.